Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Amethyst Bio-Mat - Single ( 100x200cm - 15kg ) zdravotní matrace - podložka

Amethyst Bio-Mat - Single ( 100x200cm - 15kg ) zdravotní matrace - podložka
Tento produkt je vhodný na příznaky:rakovina, relaxace, regenerace
Výrobce:RichWay EU
Balení:1 ks
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:
Cena:71995,-
Koupit

Popis:

Upozornění: Toto zboží nezasíláme běžným způsobem, ale odesílá je přímo výhradní dovozce pro ČR. K tomuto zboží je z důvodu vyšší váhy připočítáváno poštovné.

Kvantová terapie: Prvotřídní technologie pro nové tisíciletí
BioMat je moderní léčebnou technologií využívající tří přírodních jevů na odstraňování bolesti, únavy a stresu.
BioMat kombinuje dlouhovlnné infračervené záření o vlnové délce 8 až 12 mikronů, anionty známé jako vitamíny vzduchu
a krystaly ametystu pro jejich uklidňující účinky a schopnost zesílit frekvenci infračerveného záření až nad 30 mHz.
BioMat je slabá matrace, která se položí na masažní stůl, lůžko v ordinaci či domácí postel.

Díky průsvitnému silikon-uretanovému panelu pokrývajícímu povrch matrace Bio-Mat si můžete vychutnávat krásu ametystových drahokamů. Balení s matrací Bio-Mat Single obsahuje ovládací panel s nastavitelnou teplotou, prošívaný obal ze 100% bavlny a přenosnou tašku.

Bio-Mat je „podložka“, kterou položíte na masážní stůl nebo domácí matraci. Prostřednictvím elektronického ovládacího panelu (vyrobeného společností Texas Instruments) převádí elektrickou energii na dlouhé infračervené záření, neviditelné světlo přírody. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pomáhá snižovat otoky, zlepšuje prokrvení a bylo prokázáno, že ničí rakovinné a virové buňky bez poškození okolních zdravých buněk. Pronikne 15 až 20 centimetrů do nejniternějších částí organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání.

Matrace Bio-Mat také produkuje záporné ionty, které vaše tělo masírují na molekulární úrovni, což urychluje a prohlubuje proces hojení a pročištění organismu. Jejich vlivem také dochází k snížení acidity směrem k přirozené rovnováze pH organismu. Záporné ionty jsou považovány za „hlavní vypínač“, který aktivuje celý buněčný komunikační systém a zlepšuje všechny životní funkce. Pomáhají zmírnit alergické reakce, migrény a záněty dutin.

Tyto dvě složky – záporné ionty a dlouhé infračervené vlnění, se přenáší skrz kanály krystalů ametystu, které pokrývají povrch matrace Bio-Mat. Krystal ametystu je přírodní supravodič, který dle vědeckých výzkumů produkuje nejstabilnější a nejsilnější ze zdraví prospěšných infračervených vln a v organismu způsobuje vibrace nejvyšších frekvencí. Má také významné detoxikační účinky, čímž napomáhá léčbě závislosti např. na alkoholu či na jídle; příznivě působí také při kocovině. Rovněž samovolně produkuje dlouhé infračervené vlnění.

Rozměry 1000 x 2002 mm
Hmotnost 15 kg
Příkon 180 W
Napětí 120 V
Provozní teplota 35°C - 70°C
Velikost ametystu 5 mm - 12 mm
Zabarvení ametystu Přírodní čirá fialová
Tvar Zabroušený
Polarimetrický test Dr
Index lomu 1,544 - 1,553
Fluorescence Bez lomu, přírozený koeficient
 


Doporučené položky