Úvodní stránka > Dárkové předměty / Středověké sluneční hodiny / >

Dárkové předměty / Středověké sluneční hodiny /


Středověké sluneční hodiny

Historie slunečních hodin


Malá tečka světla ukáže skutečný čas…
Aquitanie AstrologyStředověké sluneční hodiny Aquitanie, jsou vlajkovou lodí kanadsko – amarické firmy Shepherds Watch® Inc, která vyrábí středověké sluneční hodiny jako i noční středověké hodiny. Aquitanie je prvním modelem, se kterým Shepherds Watch® Inc. Přichází na evropský trh a právě tento model může být nádherným darem pro obdivovatele středověké historie, připomene neopakovatelné chvíle zamilovaných dvojic a oslavencům při jejich významných příležitostech a životních jubileích.

AQUITANIE – hvězdářské sluneční hodiny:

Proč dostali tyto hodiny své jméno Aquitanie? Roku 1152 Eleonóra z Aquitanie darovala tento kroužek anglickému královi Henrichovi II., aby věděl, kdy se má vrátit z lovu ke své milované manželce. Henrich ji později daroval kopii hodin vykládané diamanty s vyrytým nápisem „Carpe Diem“ v překladu znamená „ Využij den“.

Tyto nádherné sluneční hodiny o průměru 33mm jsou odlívané z cínové kompozice do ručně gravírované matrice a po obvodě mají vygravírované znamení zvěrokruhu. Můžou být nošené jako náhrdelník, ale také jako kapesní sluneční hodiny a špatně nevypadají zavěšené v autě. Aquitanie jsou balené do průsvitného plastového obalu spolu s brožůrkou, která obsahuje základní informace, jak tyto sluneční hodiny pracují.
 


Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit: