Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

ANNO DOMINI - sluneční hodiny teracota (zahradní hodiny)

ANNO DOMINI - sluneční hodiny teracota (zahradní hodiny)
Výrobce:ZELY`S
Balení:1 ks
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:
Cena:2802,-
Koupit

Popis:

Záhradní sluneční hodiny Anno Domini - Ručně vyrobené terakotové (cihlově červené hliněné) hodiny mají charakteristickou středověkou patinu a umožňují neobyčejně přesné určení slunečního času. Dodávají se současně s konopným závěsným lanem a posuvným bronzovým gnomonem.

Sluneční hodiny Anno Domini

Shepherds Watch® přichází na trh s absolutní světovou novinkou v podobě záhradních slunečních hodín Anno Domini, které jsou vyjádřením jednoduchosti a praktičnosti v našem rychle se měnícím světě. Záhradní sluneční hodiny Anno Domini rozšiřují kolekci inovovaných slunečních hodin, vytvořených ručně dizajnérem a současně umělcem Harrisem Morrisonem.

Záhradní sluneční hodiny Anno Domini spojují důvtipné inženýrství s hezkým středověkým vzhledem. Ručně vyrobené terakotové (cihlově červené hliněné) hodiny mají charakteristickou středověkou patinu a umožňují neobyčejně přesné určení slunečního času. Dodávají se současně s konopným závěsným lanem a posuvným bronzovým gnomonem.

Pro svou vzhledovou originálnost se dají použít i jako nástěnné hodiny s funkcí dekorační ale i jako ukazatel slunečního času. Jako nástěnné hodiny sa dají umístit na sluneční stranu vaší terasy nebo balkónu. Jsou velmi poutavou dekorací záhradních restaurací a oddechových přírodních prostor. Dají se přímo zavěsit pomocí dodávaného konopného lana na různé držáky, trámy anebo prostorové stojany.

Záhradní sluneční hodiny Anno Domini mají průměr 36 cm šířku 10 cm a dodávané konopné lano má délku 1 metr. Celková hmotnosť hodin je 4 kg. Hodiny Anno Domini jsou kalibrovány na 48,5 stupně zeměpisné šířky.

Návod k použití v souboru PDF: /český/   /deutsch/


Doporučené položky