Partneři

Masážní a relaxační Studio Vladan Máte u nás připravenou širokou škálu procedur jako jsou např.(zdravotní a rekondiční masáže, lávové kameny, lymfatické masáže, spinal touch, body detox, reflexe plosky nohy, e-shop, reiki, shambala, vykládací karty, horoskopy,) a připravovat se budou stále nové a nové věci, které si jistě oblíbíte, ale nejen to..., dokonce si i odpočinete a zregenerujete svá mnohdy unavená těla, protože mnohým z nás v tomto dnešním shonu nezbývá čas na péči o své tělo a duševní pohodu.

*  *  *

TOPVET - výroba a prodej přírodní kosmetiky -

Přírodní kosmetika, doplňky stravy, bylinné čaje, extrakty, tinktury, oleje, kloubní výživa, sirupy, beta-glukan, sportovní výživa, balzámy na ruce a nohy, bylinná pleťová mléka, rostlinné silice, aktivní pleťové krémy, masážní gely, oleje, mléka, PEDICAP, Tea Tree Oil, manuka, kosmetika pro malá zvířata, koně, dárkové předměty.

*  *  *

Zely´s - masážní lehátka a doplňky

E-shop Studia Vladan jako výhradní zastoupení pro český trh: masérské stoly a doplňky, lávové kameny, ohřívače lávových kamenů, Herbal compress balls - bylinné masážní koule.

*  *  *

Salus - přírodní kosmetika Salus - přírodní kosmetika Produktové řady, jejichž základem jsou rostlinné a bio oleje lisované za studena a stoprocentní esenciální oleje.

*  *  *

Gemmoterapie - přírodní produkty Gemmoterapie - Firma byla založena v roce 1998. Naděje se specializuje na výrobu bylinných tinktur, mastí olejů a výluhů. Svou pověst založila na kvalitě svých výrobků. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používá především vlastní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje . Léčivé rostliny pro výrobu léčivých tinktur má pod kontrolou již od jejich zasetí až po finální zpracování.

*  *  *

 Dědek kořenář - břírodní produkty  Dědek kořenář - přírodní léčiva a bylinná kosmetika formou výluhů: bylinné masti, bylinné pleťové vody, bylinné čajové směsi, olejové koncentráty, potravinové výrobky a doplňky, zevní bylinné prostředky.

*  *  *

Ušní a tělové svíčky  Firma Petr Rulc - KC byla založena v roce 1990. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci doplňků stravy a kosmetických přípravků na přírodní bázi, bez chemických přísad. Proto všechny výrobky mají široké spektrum použití. Tyto výrobky jsou označeny - Tsuboterapy. Nemůže tedy docházet k jejich záměně nebo napodobování.

*  *  *

DiochiHlavní náplní firmy Diochi je propagace zdravého životního stylu a výuka jak pomoci sobě a ostatním. Získejte zdravé tělo prostřednictvím poznání přírodních zákonů . Pouze zdravý člověk je zdravým základem budoucnosti lidstva. Každý je na světě sám za sebe a jeho cílem by mělo být získat maximum poznání v tomto životě. Nejenom získat poznání, ale vše dobré předat následujícím generacím. K dosažení a upevnění zdraví ve prospěch všech lidí ať napomáhá naše filozofie a bioinformační přípravky, které jsou vyrobeny na maximálně přírodní bázi.
 

*  *  *