Informační blog

Naděje při rakovině UKRAIN - přepošlete všem budoucím pacientům

Datum: 31.12.2013

Osobní rozhovor o životě, vynálezu, prosazování a potížích s uznáním léku - s Dr. Nowickym v jeho bytě ve Vídni, 18. 8. 2013. Sledujte až místy neuvěřitelný (40 let trvající!) příběh boje o uznání léku, který léčí a diagnostikuje rakovinu. A který se dosud nepodařilo prosadit díky postupu rakouské vlády. -- Připravila a natočila Goscha o.s. -- www.goscha.cz Více o léku UKRAIN na www.ukrin.com


Duchovní stav Země k 7.7.2013

Datum: 19.7.2013

bez komentáře..


O pádu prvorozenců a člověka a návratu zpět

Datum: 26.6.2013

O stvoření, prvním a druhém vývojovém zlomu, duálech, duchovních rodinách, Světových energetických slunečních stupních a návratu bytostí domů. Podle knihy Pavly Kašparcové: Vesmírné kontiki.


O myšlenkách a práci s nimi

Datum: 26.6.2013

Myšlenky mají vetší potenciál, než bychom si dokázali představit.


Pozemská smrt

Datum: 26.6.2013

Zajímavé video, které popisuje co se děje a jakým způsobem po smrti fyzického těla.


O živé stravě a disharmonii člověka

Datum: 26.6.2013

Krásný a jednoduchý princip, který nám dnes může být víc než kdy jindy nápomocen ke změně stravovacích návyků. Chceme-li se změnit k dobrému, jistě potřebujeme změnit sebe. Že je to fráze? Tak kdo hledá, možná tímto videem nalezl jednu z relativně jednoduchých možností, jak nastartovat očistný proces sloužící ke změně sebe samotného.


Utajovaný léčitel - biotronik Josef Zezulka 1912-1992

Datum: 25.6.2013

Vše potřebuje čas, aby pravda vystoupila a začalo se o ní mluvit s úctou. Starší video z roku 1993 pojednává o zakladateli biotroniky Josefu Zezulkovi. Pořadem provází Tomáš Pfeifer, žák Josefa Zezulky.


Duchovní stav Země k 6.6.2013

Datum: 13.6.2013

Duchovní stav Země k 6. 6. 2013 Největší část lidstva na Zemi se stále ještě domnívá, že směrem k budoucí době není vůbec třeba pohlížet s vědomím, že je žádoucí cokoliv změnit na jejím dosavadním způsobu jednání, či dokonce myšlení. Představa mnohých lidí je toho druhu, že jestliže bude snad potřebné něco v budoucnu změnit, pak bude se to dít mimo ně, stranou od nich tak, že svět bude vylepšen vnějšími událostmi, které se jejich nitra nebudou nijak dotýkat. Tato představa je silně zakořeněná, ba přímo vrostlá do způsobu uvažování miliard jednotlivců.


David Icke, okupace Wall Street

Datum: 30.3.2013

Otevřít oči je potřeba.


Nejdůležitejší obrázek, jaký byl kdy lidstvem pořízen

Datum: 30.3.2013

Pohleďte na vzálená místa vesmíru.


THRIVE 2011 CZ - torus

Datum: 27.1.2013

Velmi osvícený film o způsobu řešení současného splečenského systému, včetně navazujících celosvětových vazeb a ovládacích prvků. Mnohé zní neuvěřitelně, však po shlédnutí a porovnání s realitou jistě každý nalezne odpověď sám v sobě.


Luisa Muratori - Promluva k bohatým lidem a další promluvy

Datum: 15.9.2012

Promluva k bohatým lidem Promluva k lidem   Promluva k politikům   ...


Luisa Muratori - Italská vědma - Aktivizace nástroje planetárního zvuku a přechod do vyšších dimenzí

Datum: 15.9.2012

Známá Italská vědma Luisa Muratori a její zajímavá přednáška o nástroji planetárního zvuku naší Země, který byl objeven na ostrově Bora-Bora v Polynésii, kde Luisa se svými souputníky strávila několik nevšedních dnů. Luisa dále hovoří o materializaci jednoduchého předmětu například sklenice, kterou chystá tento podzim. A samozřejmě hlavním tématem je přelomový rok 2012.


Duchovní stav Země k 9.9.2012

Datum: 13.9.2012

Duchovní stav Země k 9.9.2012 Každý další den dnešní doby přináší nespočet nových důkazů toho, jak se lidstvo se svými představami o způsobu života na Zemi oddělilo od...


Duchovní stav Země k 8.8.2012

Datum: 12.8.2012

Duchovní stav Země k 8.8.2012 Převeliké množství lidí potácí se hodinami z jednoho dne do druhého, klopýtajíce vysílením a tápajíce kolem sebe rukama ve...


Igor Chaun - režisér a hledač duchovních pravd (3 videa)

Datum: 21.7.2012

Nejsme na to sami. - Podceňujeme dar života... Zdáme se sami sobě často nicotní, ale jsme úžasní a originální! - Stvořitel si dal práci s celou šíří vesmíru a jeho stvoření, a dal si tu práci i s námi... - Stvořitel chce být slaven spatřením své slávy, své mocnosti, v našich očích... Režisér a duchovní hledač Igor Chaun hovoří o své cestě za poznáním, o inspiraci rituály Santo Daime v brazilské Amazonii, a o mnohém jiném.


Little Grandmother - Pozvání do jejího domu v Santa Fe CZ titulky

Datum: 21.7.2012

Americká novinářka Lilou Mace na svém turné, při němž navštěvuje známé duchovní učitele, navštívila i Malou Babičku v jejím domě ve Santa Fe v Novém Mexiku. Little Grandmother hovoří o současných událostech - úhyny zvířat, posun pólů, chemtrails, a co s tím můžeme dělat.


Odhalené tajemství - uhlík 7

Datum: 15.7.2012

Vědecké podklady týkající se změny naší DNA


Czech News TV - svobodná internetová televize

Datum: 14.7.2012

Promluvy Petra Richarda Orteka - velmi hezké promluvy k mnoha závažným událostem, které nás čekaji v souvislosti s rokem 2012. Převzato z: Czech News TV - svobodná internetová televize - www.czechnewstv.cz


Duchovní stav země k 7.7.2012

Datum: 10.7.2012

Duchovní stav Země k 7. 7. 2012 Celkový duchovní stav Země zůstává stále týž, jako byl již popisován v předchozích měsících. To, co se však nyní...


UNGRIP / nenásilná revoluce Vědomí (SK titulky)

Datum: 9.7.2012

Film UNGRIP poukazuje na iluzi a deziluzi právního systému, v přímém vztahu k psychologii lidstva. Zkoumá abstraktní hranice toho, co pro vás znamená lidská svoboda jako jednotlivce.


Kvantová fyzika - Vítejte v Matrixu!

Datum: 6.7.2012

Toto video popisuje jednu z nejožehavějších otázek současné fyziky. Co je to vědomí pozorovatele? Odkud se bere a jaký je jeho význam?


Revoluce začala 2012

Datum: 28.6.2012

"Osobní transformace vede k planetární transformaci." "Osvícení není o představování si postav světla ale o přetváření temnoty na vědomí." (Karl Gustav Jang) Když nespravodlivost se stává Právem, odpor sa stává Povinností. (Thomas Jefferson)


Duchovní stav země k 6.6.2012

Datum: 7.6.2012

Duchovní stav Země k 6. 6. 2012 Jako v husté, neproniknutelné síti zmítá se svázáno myšlení pozemského člověka, vysíleno a bez naděje na skutečný...


Americký sen - drsný animovaný film o americké centrální bance

Datum: 3.6.2012

To co je v tomto filmu, by se mělo učit na základních školách, ale elita nepotřebuje vzdělané lidi, potřebuje závislé otroky na všem co sama vymyslela a zneužila naší důvěřivosti pro prosazování svých cílů bez ohledu na cenu, bez ohledu na zdraví, bez ohledu na lidskou důstojnost, bez ohledu na lidské životy. Peníze jsou pro ní vším, neboť těmi řídí celý svět. Co jsou peníze, jak vznikají, jak jsme naivní, že je světový finanční systém spravedlivý a mnoho dalších odpovědí vyplývá z tohoto animovaného filmu..... Zkusme to pochopit.... už nezbývá moc času.


Podvod jménem Obama / Obama Deception (2009 - cz tit.)

Datum: 3.6.2012

"Podvod jménem Obama" je nekompromisní snímek těžce ničící mýtus o Barackovi Obamovi pracujícím pro nejlepší zájmy amerických občanů. Byl fenomén Obama jen pečlivě naplánován a vytvořen? Byl snad protlačen v roli spasitele, aby oklamal Američany k akceptování nového globálního zotročení? Odpovědi na tyto otázky dokument nabízí spolu s řadou dalších argumentů. Představíme si zde novou americkou administrativu stojící za Obamou a to, jaké zájmy tito lidé zastupují. Podíváme se také na stručný výčet Obamových předvolebních slibů a jak to s nimi dopadlo, na politické pozadí finanční krize a jisté paralely současného směřování k bolševismu, německému fašismu i komunismu "made in China". zdroj: dokumentární.tv


Irán, ropa, finanční kolaps 2012 Lindsey Williams 8.12.2011 CZ tit.

Datum: 3.6.2012

Necenzurované informace o tom co elita tohoto světa chystá na rok 2012. Z úst Lindseye Williamse - člověka, jenž je v přímém kontaktu s elitou.


Největší příběh, jaký byl kdy popřen - zatajované skutečnosti o UFO

Datum: 2.6.2012

Vynikající dokument o historii fenoménu UFO v USA. Zabývá se případy a záběry ze Země i vesmíru od 40. let 20. století až po současnost. Vedle natočených materiálů předkládá nespočet výpovědí a rozhovorů s důvěryhodnými osobami, jako jsou vojenští funkcionáři, piloti, astronauti či zaměstnanci organizací CIA a NASA. Ti se svými výpověďmi pokusí poodkrýt roušku tajemství nejen o existenci mimozemských civilizací, ale i o utajovaných vládních programech, pohonných systémech a zdrojích energie, které by navždy změnily situaci na naší planetě. UFO: The Greatest Story Ever Denied - USA, 2006, 94 min - anglické znění s českými titulky REŽIE: Jose Escamilla


Pohled kontaktérky UFO na následující období transformace + sdělení - fantastické

Datum: 2.6.2012

Kontaktérka UFO Ilona Palušová z Martina (SK), podává velmi důležité informace ohledně období transformace a dokumentuje vše vlastnoručně kreslenými obrazy a sděleními.


Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

Datum: 1.6.2012

Fantastické informace k transformaci 21.12.2012 INFORMACE = SVĚTLO, IGNORANCE = TEMNOTA aneb TUTOVKA 21. 12. 2012


Mé setkání s indigovou dívenkou / autor: Tomáš Marný

Datum: 1.6.2012

Setkání s indigovou dívenkou je velmi speciální článek, jehož čtení není odpočinkové, ale řádně potrápí mozkové závity. Je plný symboliky, náročný časově i intelektuálně. Sám autor se s ním piplal velmi dlouho.


OrgoNet - blog s nesmírně závažnými a důležitými informacemi

Datum: 1.6.2012

Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.


Nezávislá internetová televize bez cenzury - www.NWOO.ORG

Datum: 25.5.2012

Nezávislá televize na internetu a bez cenzury. www.nwoo.org Současná média nám občanům lžou a neinformují o skutečném dění nejen u nás doma, ale i ve světě. Jediný způsob jak sdělit pravdu, je prostřednictvím internetu. Komu není lhostený osud nás občanů, pak nevěřte zprávám v televizi a hledejte pravdu tam, kde jí ještě trochu zbylo, ať se nechováme jako stádo, které se žene jen tam, kam nám to dovolí ZÁKON - ten je totiž také v rukou "mocných".


Duchovní stav země k 5.5.2012

Datum: 8.5.2012

Je nepochopitelné, jak většina lidí přehlíží ve své povrchnosti a lhostejnosti poselství, kterými se jim snaží svět bytostných sil sdělit naléhavé...


Výpověď na téma převibrování pozitivních lidí 21.12.2012 do 5.dimenze - www.pratele-nebe.cz

Datum: 22.4.2012

Video - výpověď kontaktéra Richarda Vošického na téma převibrování pozitivních lidí 21.12.2012 do 5.dimenze a příchod antikrista a jeho eliminace Pánem Ježíšem Kristem. Více také na webu pratele-nebe.cz


Merlin´s Magic

Datum: 21.4.2012

Velmi příjemná relaxační hudba - poslech na celou hodinu - pracujte a poslouchejte


Informační válka - Libye, Island, Řecko, Španělsko - na vše v médiích informační embargo

Datum: 8.4.2012

Udělejte si názor sami. Asi jsme jinde než jsme si mysleli.


Peníze bez úroků a inflace

Datum: 8.4.2012

Margrit Kennedy - Peníze bez úroků a inflace


Music Rapture- Léčivá hudba dar pro lidstvo

Datum: 8.4.2012

Music Rapture- Léčivá hudba dar pro lidstvo Udělejte si pauzu a zaposlouchejte se do andělských tonů této překrásné hudby


Inelia Benz

Datum: 7.4.2012

INELIA BENZ - osobní zkušenosti a práce pro planetu Zemi. INELIA JE DUCHOVNÍ LÉČITELKA A JASNOVIDKA, UČÍ ROZVINUTÍ TELEPATICKÝCH SCHOPNOSTÍ A POMOCI LIDEM a POMÁHÁ PLANETĚ ZEMI A VZESTUPU. Více take na jejím webu www.ascension101.com a dále na www.pratele-nebe.cz


Duchovní stav země k 4.4.2012

Datum: 7.4.2012

Duchovní stav země k 4.4.2012 Narůstající tlak Světla otřásá všemi výtvory pozemského člověka. Vše, co vzniklo z chtění člověka, je nyní stále neúprosněji...


Pravda o krizi - Andreas Klaus

Datum: 6.4.2012

Finanční krize a my - 11. dílů úžasných informací od Andrease Klause - vedoucího firmy Novertis Invest GMBh. Kdo ještě nepochopil, že žijeme ve falešném systému, těmito přednáškami jistě oči aspoň pootevře. Doporučuji opravdu každému a prosím prohlédněte všech 11. dílů. Informace tohoto typu v médiích nenajdete. Globální pohled na finanční i hospodářské spojitosti - a hlavně nabízí řešení.


Hördur Torfason - projev v Praze - Holešovská výzva

Datum: 17.3.2012

Projev iniciátora islandské revoluce Hördura Torfasona na Václavském náměstí v Praze dne 16.3.2012


Duchovní stav země k 3.3.2012

Datum: 17.3.2012

Největší pastí, která kdy byla temnotami nastražena na lidského ducha, je soustředěnost na sebe samotného. Přitom tam, kde je v člověku pěstováno ono přecitlivělé vědomí sebe samého, tam staví se ihned závora mezi člověka a čisté proudění sil ze Světla. Jestliže zaobírání se sebou samým naplňuje člověka přes hranici Bohem původního vloženého vědomí sebe sama u lidského ducha, tu pak nezachvívá se již v čistotě tolikrát zmiňovaný krb myšlenek.


Revoluce na Islandu

Datum: 16.3.2012

Vzor pro Českou republiku přichází z Islandu


Celorepubliková stávka 15.3.2012 v 17:00 hod., na náměstí všech měst

Datum: 1.3.2012

Když se nespravedlnost, nevymahatelnost práva, korupce, mafiánští politici, úplatní soudci a státní zástupci, lupiči posvěceni státem = soukromí exekutoři stanou normou,...


Utajované skutečnosti

Datum: 18.2.2012

  Lidský experiment na planetě Zemi je na pokraji sebedestrukce. Je překvapivé, že jsme stále ještě zde, když vezmeme v úvahu hrozbu nukleárních zbraní, chemické a...


Duchovní stav země k 2.2.2012

Datum: 5.2.2012

Duchovní stav Země ke 2. 2. 2012 Všechny hlasy volající vesmírem burcují lidstvo k probuzení ze spánku ducha! Všechny zvony na Zemi zformované z vroucího chtění...


Exopolitics Summit - Příslib nových energií - CZ tit.

Datum: 4.2.2012

Otevírá se nová éra pro budoucí generace volné energie, která bude trvat 500 tisíc let. A tohle je ta vize, kterou musíme sdílet od srdce k srdci, ale my musíme vzdělat naše vůdce, ne čekat na ně...


Vůdci světového businessu řekli...

Datum: 6.1.2012

  VŮDCI SVĚTOVÉHO BUSINESSU ŘEKLI, ŽE LÉTAJÍCÍ TALÍŘE JSOU SKUTEČNÉ A MIMOZEMŠŤANÉ EXISTUJÍ          Jeden z účastníků: Ali I....


Mimozemšťané (průběžně aktualizováno)

Datum: 6.1.2012

DETEKTOR: UFO - projekt Odhalení - VIDEO (Čeština)   UFO - cíl země (Čeština) http://youtu.be/veQMPH7wkHg UFO - nacistická konspirace...


Záhady a odhalení (průběžně aktualizováno)

Datum: 4.1.2012

Nostradamova ztracená kniha (Čeština) Jedná se o nedávno objevený rukopis se zašifrovanými předpověďmi budoucnosti, které možná sepsal a vyobrazeními doprovodil sám...


Duchovní stav Země k 1.1.2012

Datum: 3.1.2012

Duchovní stav k 1. 1. 2012 Jestliže nyní každý z lidí sám za sebe nevynaloží všechnu sílu a energii ducha k tomu, aby poznal a plně pochopil pravý smysl svého bytí zde na...


Rukopis Magdalény, partnerky Ježíše Krista o sexuální energii.

Datum: 3.1.2012

  RUKOPIS MAGDALENY, PARTNERKY JEŽÍŠE KRISTA O SEXUÁLNÍ ENERGII. 8. 7. 2011 MILÍ PŘÁTELÉ, Když jsem si přečetl tenhle článek, něco uvnitř mého těla se...


Nádherná zelená "La belle verte" - Film zakázaný Evropskou Unií...

Datum: 2.1.2012

Úžasná záležitost, která se zejména nyní stává velmi aktuální. Je zcela zjevné, proč byly filmařce házeny klacky pod nohy a proč byla cesta filmu k divákovi...


Naše existence mimo tělo - Petr Chobot

Datum: 2.1.2012

  Naše existence mimo tělo Je po výstupu z těla zachována fyzická forma? Může být zachována. Ale nemusí. Někdy se své fyzické formy zcela zbavíte. Přeléváte...


Návrh ekonomické reformy

Datum: 2.1.2012

      „Všichni na jednom jevišti velikého světa stojíme, a cokoliv se tu koná, všech se týče“ „Má-li být však náprava...


Jan van Helsing – Tajné společnosti II

Datum: 2.1.2012

Jan van Helsing – Tajné společnosti II 1. verze překladu – originál kapitola 1-9, str. 1 –77 1 Upozornění !! xistující kniha je druhým dílem současného...


Duchovní stav Země ke 12.12.2011

Datum: 2.1.2012

Duchovní stav Země ke 12. 12. 2011 Svět, který rozhoduje o našem dalším osudu, není tím světem, jejž vnímáme svými hrubohmotnými smysly. Vnější svět...


Tajný projekt: PAMĚŤ VODY! - VIDEO

Datum: 10.8.2011

Může mít voda paměť? Pamatují si molekuly vody události, jimž byly vystaveny? Hrají zde roli také energie vesmíru? Pátrání po skutečných vlastnostech vody nás vede do...


Pokračování rozhovoru Petra Chobota s japonským publicistou o aktuálních otázkách

Datum: 16.5.2011

Vesmír je nesmírně složitý a vícevrstevný živý organismus. Začněme Plejádami. Na úrovni, která odpovídá naší současné vibraci, vnímáme Plejády jako hvězdokupu, která sestává z přibližně 1500 hvězd. Plejády jsou hvězdný útvar, který se nachází poměrně blízko od planety Země, přibližně nějakých 400 světelných roků...


Rozhovor Petra Chobota s japonským publicistou o aktuálních otázkách

Datum: 16.5.2011

Vír u Okinawy souvisí s vysokou energetickou aktivitou v této oblasti. Na dně moře se v této oblasti nacházejí speciální kamenné bloky, které sem byly umístěny vysoce rozvinutou dávnou civilizací a které spojují nejen ostrovy Okinawy a Japonsko se sítí dalších energetických center. Vibrace japonských ostrovů se zvedají a v dalších letech se budou zvedat ještě výrazněji. Souvisí to s celkovou transformací planety Země, během které Japonsko sehraje významnou roli...


Fatimské poselství

Datum: 13.5.2011

Po dramatických a krutých událostech XX. století, jednoho z nejkritičtějších v lidských dějinách, které vyvrcholilo krvavým atentátem na, sladkého Krista na zemi’, se tak odhaluje skutečnost, která vytváří dějiny, a do hloubky je vysvětluje na základě duchovní dimenze, k níž je současná mentalita, často prosáklá racionalismem, hluchá...


Dokument o událostech z 11. září 2001 - VIDEO

Datum: 13.5.2011

Loose Change 2nd Edition CZECH Slovak Loose Change 2nd Edition s českými titulky. Dokument o událostech z 11. září 2001, který jen tak v TV neuvidíte. A stáhnout toto video můžete přes...


Studio Harmonie v životě - Jaroslav Chrástecký

Datum: 9.5.2011

Všichni víme, že je setkávání velmi důležitou součástí našeho dalšího vývoje a proto volám Vás všechny, kteří máte chuť se zapojit, dejte o sobě vědět. Již přišel čas k tomu, aby se scházeli Mistři různých energií, terapeuti a všichni duchovně kráčející a smýšlející... Společně zmůžeme mnohem více a já Vás zde moc rád uvítám...


Deníček z Indie - Jaroslav Chrástecký

Datum: 9.5.2011

Pro příznivce esoteriky a cestování Vám přináším zážitky a prožitky Jaroslava Chrásteckého - našeho krajana a dlouholetého kamaráda, který svým srdcem rozdává lásku tomu, kdo ji potřebuje a mi ho za to máme rádi. Je to jeho druhá Indická výprava za poznáním a myslím si, že nám všem opět přináší spoustu dobrodružství.


Radikální spiritualita

Datum: 7.5.2011

1. Mým pozemským úkolem je integrovat emoce založené na strachu a přeměnit je na lásku. Když se to učím, vytvářím si čistý prostor, ve kterém je místo pro soužití...


2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí - VIDEO

Datum: 6.5.2011

Jak všichni víme, o roku 2012 se napsalo a natočilo spoustu zajímavých věcí a některé z nich byly opravdu k zamyšlení. Nedávno byl na ČT2 odvysílán dokument, který...