Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Vrbovková směs 100 ml - LVK (Dědek kořenář)

Vrbovková směs 100 ml - LVK (Dědek kořenář)
Tento produkt je vhodný na příznaky:ledviny, močové cesty, prostata
Výrobce:Dědek Kořenář
Balení:100 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:LVK
Cena:335,-
Koupit

Popis:

Obvyklé využití:
Podpůrný vliv bylin se využívá při špatné funkci a zánětech ledvin a urologického systému včetně prostaty... Ledviny, močové cesty, prostata, močopudnost, šetrný urologický, akné.

VRBOVKOVÁ směs LVK (ledvinová vrbovková)

Ledviny, močové cesty, prostata, močopudnost

Potřeboval jsem před čtvrt stoletím vymyslet nějakou ledviny stimulující směs, která by k nim byla šetrná a nedráždivá, spíše mírně protizánětlivá. Začal jsem kombinacemi kopřivy, břízy a pampelišky. Nebylo to špatné. Pak přibyl zlatobýl a přeslička a další a bylo to lepší, ale pořád to nebylo ono. Naštěstí mi na v ten čas neznámou vrbovku ukázala kniha paní Trebenové – a bylo to ono. Ba, bylo to nejvono.

Vrbovková směs je přímo skvělá:
Chuťově tedy ani ne, ale nejméně jednou za měsíc se u nás objeví nakupovat nějaký chlap, který tvrdí, že LVK je to nejlepší, co kdy kde na prostatu sehnal (doufám, že to není pořád ten samý...). V urologickém traktu je LVK jedinečná a na prostatu ještě jedinečnější. Už kdovíkolik prostatiků k nám má vyšlapanou cestičku k prodejnímu pultu vlevo oklikou přes první dveře vpravo (záchod...).
Co jsem za tu dobu mohl pozorovat, tak LVK ve vrchovaté míře splnila moje očekávání a přidala výborné čištění krve od látek, které ledviny mohou vyplavit z těla ven. Většinu z nich jim předpřipravila játra. Jako obvyklá porce se mi osvědčily 1-2 lžičky do 2-3 dcl vody a pít mimo jídla 2-4×D. Pozor, když se LVK pije s kyselými doplňky, tak se její protizánětlivost ztrácí a zůstává jen močopudnost.

Na co všechno a kde všude:
Jako hlavní úkol jsem zadal této směsi nedráždivým způsobem stimulovat ledviny k činnosti s příznivým efektem při zánětech, a zvláště chronických, v celém urologickém traktu. Měla by být velmi dlouhodobě pitelná jako hodnotnější náhrada urologického čaje čistící nedráždivě ledviny, měchýř a prostatu, její uplatnění vidím také v prevenci tvorby písku. V praxi se osvědčila i při mužské neplodnosti, která je díky oblibě sedavého trávení dne, nestřídmého popíjení piva a nošení přiléhavých slipů překvapivě častá.
Já LVK využívám při špatné činnosti a chronických zánětech ledvin a urologického systému včetně prostaty, při poruše močení, při kamenech, pro čištění krve ledvinami při revmatizmu, dně, akné, nadměrné potivosti, otocích (zvláště nohou), při váčcích pod očima a deponování vody v těle (tehdy nutno i Ostropestřecovou směs JK, protože na depotu vody se podílejí nedostatečnou detoxikací hygroskopických bílkovin i játra). Také při onkologických problémech a při dlouhodobě zanedbaném pití.

7. pád s kým, čím:
Při otocích nohou a špatném vylučování vody kombinuji LVK s Mátovou směsí MK, při revmatizmu klidném s Šípkovou směsí AK a Borůvkovou směsí CK, revmatizmu zánětlivém s Tymiánovou směsí TK a Šalvějovou směsí LPK, při ledvinové nedostatečnosti přecházím na LVK78, při zánětu ledvin doporučuji pít s Medvědicovou směsí LPPK, Tymiánovou směsí TK a případně Šalvějovou směsí LPK, při ledvinových kamenech s Jahodovou směsí UK, při prostatických problémech s Tymiánovou směsíTK nebo Medvědicovou směsí LPPK a v případě nálezu krve v moči nejlépe s Medvědicovou směsí LPPK nebo Jahodovou směsí UK.

LVK mohou klidně i ženy – i když ony většinou využívávají Malinovou směs GK nebo Řepíkovou směs REK.

Složení:
Voda, etanol, bylinný extrakt z vrbovky, zlatobýlu, břízy, medvědice, kopřivy, pampelišky, šalvěje, přesličky, blešníku a truskavce. 


Doporučené položky