Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - aloe vera (protizánětlivý)

Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - aloe vera (protizánětlivý)
Tento produkt je vhodný na příznaky:masáže, tělo
Výrobce:YAMUNA
Balení:250 ml
Dostupnost:14 dnů
Záruka:2 roky
Kód:1808
Cena:195,-
Koupit

Popis:

Aloe vera má pro pokožku přirozeně hojivé a silně regenerační účinky. Do pokožky se vstřebává mnohem rychleji než voda a je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Obsahuje více než 200 účinných látek, je silně dezinfekční a pro pokožku přirozeně vyživující.

Masážní a tělový olej 250ml - aloe vera (protizánětlivý)

Popis: Aloe vera má pro pokožku přirozeně hojivé a silně regenerační účinky. Do pokožky se vstřebává mnohem rychleji než voda a je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Obsahuje více než 200 účinných látek, je silně dezinfekční a pro pokožku přirozeně vyživující. Olej nemá žádnou vůni, proto je doporučován k ředění ostatních olejů, nebo k připravování vlastní aromaterapie. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Hlavní účinné složky: Aloe vera extrakt.

Aloe vera extrakt - bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Obsahuje více jak 200 účinných látek, má protizánětlivé, protiplísňové, dezinfekční a regenerační účinky.

 

Použití: Naneste na masírovanou plochu dostatečné množství masážního oleje.

Doporučení: Olej doporučujeme k namazání těla po koupeli. Olej nemá žádnou vůni, proto je doporučován k ředění ostatních olejů

Upozornění: Před prvním použitím doporučujeme provést kožní test. Olej aplikujeme na čistou, neporušenou kůži. Olej se nesmí dostat do očí a úst, chraňte před dětmi.

Charakteristika: Olej neobsahuje umělé barviva a vůně. Není testován na zvířatech.

Složení: Minerální olej, Isopropyl myristate, Sezamový olej, Aloe vera extrakt.


Doporučené položky