Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Topvet - Jitrocelový bylinný sirup 320g - při kašli a nachlazení

Topvet - Jitrocelový bylinný sirup 320g - při kašli a nachlazení
Tento produkt je vhodný na příznaky:kašel, chřipka, nachlazení
Výrobce:TOPVET
Balení:320 g
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:980
Cena:104,-
Koupit

Popis:

Účinek je velmi široký, ale využívá se především na problémy horních cest dýchacích. Jitrocel je osvědčený prostředek při léčbě, ale i prevenci. Chrání sliznice a kůži, snižují jejich dráždivost, ztekucují husté hleny a ulehčují vykašlávání. Jitrocel působí protizánětlivě, snižuje intenzitu a četnost kašle. V neposlední řadě potom jitrocel působí antisepticky a dezinfekčně. Účinně tlumí projevy astmatu...

Popis:
při kašli a nachlazení

Jitrocelový sirup – Plantago Lanceolata

Jitrocel patří k nejrozšířenějším rostlinám na Zemi. V přírodním léčitelství byl používán v Číně již před třemi tisíci lety. Obsahuje celý komplex biologicky aktivních látek. Účinek je velmi široký, ale využívá se především na problémy horních cest dýchacích. Jitrocel je osvědčený prostředek při léčbě, ale i prevenci. Chrání sliznice a kůži, snižují jejich dráždivost, ztekucují husté hleny a ulehčují vykašlávání. Jitrocel působí protizánětlivě, snižuje intenzitu a četnost kašle. V neposlední řadě potom jitrocel působí antisepticky a dezinfekčně. Účinně tlumí projevy astmatu. Rozhodně bychom neměli zapomenout na schopnost jitrocele tlumit žaludeční a střevní katar. Má výborné chuťové vlastnosti. Snáší poměrně vysokou teplotu.

Originální balení 130, 320, 620 g.
Indikace byliny:
* vysoce účinný problémy horních cest dýchacích
* k tlumení intenzity a četnosti kašle
* ztekucuje hleny a ulehčují vykašlávání
* netoxický - šetrný pro děti
* bez omezení věkem
* nevytváří se na něj rezistence
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským.

Podmínky pro dosažení maximálního účinku:
* preparát musí být podán 3× denně 30 minut před jídlem 


Doporučené položky