Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Topvet - Rakytníkový olej 10% 100ml - na žaludeční vředy a gastritidy, silný antioxidační účinek

Topvet - Rakytníkový olej 10% 100ml - na žaludeční vředy a gastritidy, silný antioxidační účinek
Tento produkt je vhodný na příznaky:žaludeční vředy, antioxidanty, ekzém
Výrobce:TOPVET
Balení:100 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:041
Cena:211,-
Koupit

Popis:

Bylina při vnitřním použití účinně pomáhá při léčbě žaludečních vředů, gastritid. Působí silně antioxidačně, vychytává tzv. volné radikály. Aktivně pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Užívá se jako preventivní podpůrný prostředek proti infarktu. Významně stimuluje imunitní systém. Velmi vhodné je užívání byliny v období rekonvalescence. Prospívá kloubům, je vhodnou podporou při revmatismu a dně...

Popis:
na žaludeční vředy a gastritidy, silný antioxidační účinek
Místem původu rakytníku je Kavkaz a střední Asie a v těchto oblastech se v alternativní medicíně používá stovky let. V posledních letech prošel rakytník řešetlákový klinickým testováním v ústavech po celém světě. Účinné látky obsahuje rakytník především v plodu. Rakytník je bylina bohatá na vitamíny A, B, C, E, K, F, minerální látky, flavonoidy, nenasycené mastné kyseliny, organické kyseliny a další. Řadí se do skupiny rostlinných adaptogenů. Bylina při vnitřním použití účinně pomáhá při léčbě žaludečních vředů, gastritid. Působí silně antioxidačně, vychytává tzv. volné radikály. Aktivně pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Užívá se jako preventivní podpůrný prostředek proti infarktu. Významně stimuluje imunitní systém. Velmi vhodné je užívání byliny v období rekonvalescence. Prospívá kloubům, je vhodnou podporou při revmatismu a dně. Jedná se o bylinku unikátních vlastností, a proto ji doporučujeme konzumovat denně a v každém věku. Rakytník má výrazný regenerační a epitelizační účinek. Zevně je vhodný na onemocnění kůže, popáleniny, omrzliny, ekzémy a drobná poranění. Zvyšuje pružnost pokožky, omezuje tvorbu vrásek, podporuje hojení bez tvorby jizev, podporuje růst vlasů.

Doporučené dávkování: 2 ml 1× denně, 1 ml = 15 kapek, nebo malá kávová lžička

Originální balení 100 ml a v koncentraci 3, 10, 25%.

Indikace byliny:
* na žaludeční vředy a gastritidy
* silný antioxidační účinek
* snižuje hladinu cholesterolu
* snižuje riziko vzniku infarktu
* prevence vzniku onkologických problémů
* na problematickou pokožku, ekzémy a různé kožní problémy
* stimuluje imunitu
* při revmatismu a dně
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Není vhodné pro děti, není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků ani při dlouhodobém podávání.

Podmínky pro dosažení maximálního účinku: používejte přípravek denně v doporučeném množství 1-2 ml denně před, nebo při jídle. Nejsou známy případy jakýchkoliv nepříznivých účinků ani při dlouhodobém používání vysokých dávek. 


Doporučené položky