Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Karafa Universe Platinum 10 l - s platinovým symbolem květu života

Karafa Universe Platinum 10 l - s platinovým symbolem květu života
Výrobce:NaturesDesign
Balení:1 ks
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:7316
Cena:9500,-
Koupit

Popis:

Ke každé karafě je v základním vybavení také tubus TC, který umožňuje přirozeným způsobem, chladit její obsah bez přímého kontaktu vody s chladícím ledem. Do tubusu TC je také možné vložit drahé kameny, minerály nebo jiná vitalizační média. Použití tohoto tubusu je výhodné v tom, že nedochází k přímému smíšení chladících prvků s vodou a zabrání se tak případnému znečištění vody určené k pití.

Karafa Universe Platinum 10 l - s platinovým symbolem květu života

Karafa TC Universe je pravděpodobně největší ručně foukaná karafa na vodu na světě. Svým obsahem (cca 10 litrů) se Universe ideálně hodí k použití na kongresech, seminářích, v lekárnách, ordinacích a dalších veřejných zařízeních. Patentovaný čepovací kohoutek je navrhnutý pro časté používání a umožňuje jednoduchou a hygienickou obsluhu.

Ke každé karafě je v základním vybavení také tubus TC, který umožňuje přirozeným způsobem, chladit její obsah bez přímého kontaktu vody s chladícím ledem.

Do tubusu TC je také možné vložit drahé kameny, minerály nebo jiná vitalizační média. Použití tohoto tubusu je výhodné v tom, že nedochází k přímému smíšení chladících prvků s vodou a zabrání se tak případnému znečištění vody určené k pití.

Ke karafám je možné dokoupit také dřevěné příslušenství z bukového nebo březového dřeva, které se prodávají zvlášt

Velikost:

objem cca 10 l

Výroba:

ručně foukané sklo, tradiční řemeslné sklářské umění – sklo bez obsahu olova

Karafa Universe Platinum 10 litrů - 1Karafa Universe Platinum 10 litrů - 2Karafa Universe Platinum 10 litrů - 3Karafa Universe Platinum 10 litrů - 4Karafa Universe Platinum 10 litrů - 5

Doporučené položky