Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Topvet - Břečťanový masážní gel 250ml urychluje hojení

Topvet - Břečťanový masážní gel 250ml urychluje hojení
Tento produkt je vhodný na příznaky:celulitida, ekzém, hydratace
Výrobce:TOPVET
Balení:250 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:288
Body:6
Cena:97,-
Koupit

Popis:

Používá se do prostředků urychlujících hojení ran, spálenin, pohmožděnin a nejrůznějších forem kožních vyrážek a ekzémů. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. S úspěchem se používá na tlumení vnějších projevů celulitidy. Napomáhá tlumit bolest kloubů.

Popis:
 Břečťan urychluje hojení, zvyšuje pružnost

Břečťanový gel – Hedera Helix (břečťan popínavý). Břečťan popínavý byl v minulosti vnímán jako symbol věčného života, ale také symbolizoval přátelství a družnost. Je velice bohatý na glykosid hederin, saponiny, třísla a flavonoidy. Používá se do prostředků urychlujících hojení ran, spálenin, pohmožděnin a nejrůznějších forem kožních vyrážek a ekzémů. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. S úspěchem se používá na tlumení vnějších projevů celulitidy. Napomáhá tlumit bolest kloubů.

Návod k použití: jemně vetřete na postižená místa několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Indikace byliny:

* urychluje hojení ran, spálenin a zhmožděnin
* na různé formy ekzémů
* urychluje hojení, zvyšuje pružnost
* na celulitidu
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.
 


Doporučené položky