Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Topvet - Chladící masážní gel 250ml pozátěžové svalové tonikum

Topvet - Chladící masážní gel 250ml pozátěžové svalové tonikum
Tento produkt je vhodný na příznaky:svaly, masáže, únava
Výrobce:TOPVET
Balení:250 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:292
Body:5
Cena:115,-
Koupit

Popis:

Mentol je využíván k léčbě svalové bolesti pro svoji značnou anestetickou účinnost. Další aktivní látkou je eukalyptová silice. Eukalyptus je rovněž účinný proti bolesti a navíc na pokožku působí chladivě.
Chladící gel je vhodný použít jako po zátěžový.

Popis:
Chladící gel pozátěžové svalové tonikum

Chladící masážní gel – pozátěžový svalové tonikum. Jednou z aktivních látek tohoto gelu je mentol. Zdrojem mentolu je máta peprná (30-50%). Mentol je využíván k léčbě svalové bolesti pro svoji značnou anestetickou účinnost. Další aktivní látkou je eukalyptová silice. Eukalyptus je rovněž účinný proti bolesti a navíc na pokožku působí chladivě.
Chladící gel je vhodný použít jako po zátěžový. Není vhodné použít k večerním masážím u starších lidi, protože sníží svalový tonus následující ráno.

Návod k použití: důkladně vmasírujte do oblastí, které chcete uvolnit a zbavit bolesti. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Přírodní aktivní látky mohou vyvolat alergickou reakci

Indikace byliny:

* po zátěži
* tlumí bolesti svalů
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Není vhodné používat večer u starších lidí, protože ráno snižuje tonus svalstva. Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.
 


Doporučené položky