Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Topvet - Dubová kůra masážní gel 250ml na hemeroidy

Topvet - Dubová kůra masážní gel 250ml na hemeroidy
Tento produkt je vhodný na příznaky:hemoroidy, ekzém, otoky
Výrobce:TOPVET
Balení:250 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:295
Body:5
Cena:97,-
Koupit

Popis:

Gel s obsahem výtažku dubové kůry působí protizánětlivě, hojí kožní záněty, omrzliny, odřeniny, mokvavé ekzémy a modřiny. S úspěchem se užívá při nadměrném pocení nohou. Patří mezi tradiční a osvědčené prostředky proti hemeroidům. Po jeho použití se výborně vstřebávají otoky.

Popis:
Dubová kůra na hemoroidy (hemeroidy)

Dubová kůra gel – Quercus Robur. Gel s obsahem výtažku dubové kůry působí protizánětlivě, hojí kožní záněty, omrzliny, odřeniny, mokvavé ekzémy a modřiny. S úspěchem se užívá při nadměrném pocení nohou. Patří mezi tradiční a osvědčené prostředky proti hemeroidům. Po jeho použití se výborně vstřebávají otoky.

Návod k použití: jemně vetřete na postižená místa několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Indikace byliny:

* na hemoroidy
* hojí kožní záněty, omrzliny, odřeniny a ekzémy
* proti pocení nohou
* urychluje vstřebávání otoků
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.


Doporučené položky