Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Topvet - Ibiškový bylinný sirup 320g - při kašli a nachlazení

Topvet - Ibiškový bylinný sirup 320g - při kašli a nachlazení
Tento produkt je vhodný na příznaky:kašel, nachlazení, chřipka
Výrobce:TOPVET
Balení:320 g
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:973
Cena:104,-
Koupit

Popis:

Vysoký obsah slizu účinně tlumí suchý kašel. Využíván je rovněž při zánětech hltanu a průdušnice. Mírní projevy kuřáckého kašle. Schopnost ibišku zvlhčovat a hojit se využívá při zánětech dutiny ústní, dásní, při spáleninách a akné. Méně známá je jeho schopnost mírnit projevy zánětu ledvin a močových cest. Tlumí žaludeční a střevní křeče, působí mírně projímavě...

Popis:
při kašli a nachlazení

Ibiškový sirup – Hibiscus sp.

Bylina jejíž květ obsahuje značné množství ovocných kyselin a slizů. Vysoký obsah slizu účinně tlumí suchý kašel. Využíván je rovněž při zánětech hltanu a průdušnice. Mírní projevy kuřáckého kašle. Schopnost ibišku zvlhčovat a hojit se využívá při zánětech dutiny ústní, dásní, při spáleninách a akné. Méně známá je jeho schopnost mírnit projevy zánětu ledvin a močových cest. Tlumí žaludeční a střevní křeče, působí mírně projímavě. Ibišek obsahuje velké množství kyselin, a proto sirup z něj patří k nejchutnějším. Ibišek velice dobře snáší vysokou teplotu, takže je vhodný k přípravě čaje.

Originální balení 130, 320, 620 g.
Indikace byliny:
* při suchém kašli
* při zánětech horních cest dýchacích
* k tlumení kuřáckého kašle
* na tuto bylinu se nevytváří návyk
* snadné a praktické dávkování
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování na žádnou ze složek přípravku. Při individuální přecitlivělosti je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským.

Podmínky pro dosažení maximálního účinku:
* aplikujte několikrát denně ve formě čaje 


Doporučené položky