Úvodní stránka > TOPVET - přírodní kosmetika / Profesionální balení - kabinetní / Masážní gely / >

TOPVET - přírodní kosmetika / Profesionální balení - kabinetní / Masážní gely /

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit:
Zobrazeno 8 položek na 1 stránce.

ObrázekPopis
Topvet - Artroregen masážní gel 3000ml - při bolestech kloubůTopvet - Artroregen masážní gel 3000ml - při bolestech kloubů
Směs je vhodná k podpoře hojení, chrání kůži, vykazuje vysokou účinnost při léčbě zánětů. Kromě toho se používá i jako osvědčený podpůrný prostředek při bolestech kloubů, špatně se hojících ran, bércových vředů, vymknutí a hojení zlomenin.

Kód: KA032
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 756,-
Koupit
Topvet - Břečťanový masážní gel 3000ml urychluje hojeníTopvet - Břečťanový masážní gel 3000ml urychluje hojení
Používá se do prostředků urychlujících hojení ran, spálenin, pohmožděnin a nejrůznějších forem kožních vyrážek a ekzémů. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. S úspěchem se používá na tlumení vnějších projevů celulitidy. Napomáhá tlumit bolest kloubů.

Kód: KA028
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 629,-
Koupit
Topvet - Celustin masážní gel 3000ml směs proti celulitiděTopvet - Celustin masážní gel 3000ml směs proti celulitidě
Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky.

Kód: KA002
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 787,-
Koupit
Topvet - Jalovcový masážní gel 3000ml při svalové únavěTopvet - Jalovcový masážní gel 3000ml při svalové únavě
Jalovec obecný je již po generace využíván pro své účinky na pohybový aparát. Aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat ze svalů toxické látky. Působí proti křečím ve svalech a urychluje jejich regeneraci. S úspěchem je využíván při revmatismu a dně. Jalovec má desinfekční účinky, je tedy vhodný i na péči o mastnou, citlivou a akné pleť. Napomáhá proti nespavosti, bolestem hlavy a depresím.

Kód: KA035
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 605,-
Koupit
Topvet - Lymforegen masážní gel 3000ml stimuluje lymfatický systémTopvet - Lymforegen masážní gel 3000ml stimuluje lymfatický systém
Účinnými složkami jsou aescin, aesculin helenin, flavonoidní glykosidy, třísla a celá řada dalších. Směs stimuluje lymfatický systém, má zesilující účinek na stěny lymfatických céf a zvyšuje jejich pružnost. Pro tyto své vlastnosti se používá zejména jako podpůrný prostředek ke stimulaci lymfatického systému. Urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky, vhodný na tzv. "težké nohy". Detoxikuje a čistí pokožku.

Kód: KA003
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 787,-
Koupit
Topvet - Regenerační masážní gel 3000ml při stresu a vyčerpáníTopvet - Regenerační masážní gel 3000ml při stresu a vyčerpání
Směs je vhodná k celkové relaxaci při stresu a nervovém vyčerpání. Pro svůj silný sedativní účinek je vhodným doplňkem při poruchách spánku. Užívá se při léčbě neklidu, depresí a úzkostných stavů. Olej má desinfekční a regenerační účinek, podporuje hojení drobných ran a popálenin. Regenerační směs má velmi příjemnou vůni.

Kód: KA040
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 756,-
Koupit
Topvet - Skořicový masážní gel 3000ml tlumí projevy celulitidyTopvet - Skořicový masážní gel 3000ml tlumí projevy celulitidy
Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Aroma skořice působí afrodiziakálně.

Kód: KA004
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 629,-
Koupit
Topvet - Zahřívací masážní gel 3000ml předzátěžové svalové tonikumTopvet - Zahřívací masážní gel 3000ml předzátěžové svalové tonikum
Působí protizánětlivě a protialergicky podobně jako kortizon. Celá řada klinických testů potvrdili schopnost kapsaicinu tlumit bolest různého původu (chronická bolest, osteoartritida, lupénka, pásový opar, diabetická neuropatie a další). Kafr zlepšuje krevní průtok, působí protizánětlivě a protirevmaticky. Zahřívací masážní gel používáme při náročné svalové námaze na snížení svalového napětí a zmírnění bolesti. Gel je možné použít na omrzliny a při revmatických bolestech.

Kód: KA045
Balení: 3000 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena: 756,-
Koupit
Zobrazeno 8 položek na 1 stránce.