Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Yamuna - Koňský balzám (lobalsam) 200ml - k uvolnění svalů, pro prohřátí, revmatické potíže

Yamuna - Koňský balzám (lobalsam) 200ml - k uvolnění svalů, pro prohřátí, revmatické potíže
Tento produkt je vhodný na příznaky:bolesti, svaly, revma
Výrobce:YAMUNA
Balení:200 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:1701
Cena:358,-
Koupit

Popis:

Příjemně zklidňující a hojivá mast při revmatických potížích, bolesti zad a svalů. Díky jedinečnému složení rozmarýnu, arniky a koňského kaštanu účinně uvolňuje svalové napětí a pomáhá od bolesti. Díky obsahu mátového a eukalyptového oleje zároveň příjemně chladí a uklidňuje.

Koňský balzám (lobalsam) 200ml - k uvolnění svalů, pro prohřátí, revmatické potíže

Popis: Příjemně zklidňující a hojivá mast při revmatických potížích, bolesti zad a svalů. Díky jedinečnému složení rozmarýnu, arniky a koňského kaštanu účinně uvolňuje svalové napětí a pomáhá od bolesti. Díky obsahu mátového a eukalyptového oleje zároveň příjemně chladí a uklidňuje. Spojení těchto všech aktivních složek poskytuje zvláštní sílu tohoto bylinného krému.

Proč má název koňský balzám?
Recept na tuto mast vyvinuli němečtí zvěrolékaři k ošetření svalů a zahřátí dostihových koní před závodem. S odstupem času se zjistilo, že obsažené bylinky v tomto balzámu mají své účinky i na lidi.

Hlavní účinné složky: Viz charakteristika.

 

Použití: Naneste na postižené místo a Balzám vmasírujte, aplikujte minimálně 2x denně. V případě bolesti aplikujte dle potřeby.

Doporučení:  Balzám doporučujeme lokálně tak na celé tělo jako masážní prostředek.

Upozornění: Před prvním použití otestujte. Balzám používejte jen k zevnímu použití. Balzám se nesmí dostat do očí, chraňte před dětmi.

Charakteristika: Výrobek obsahuje výtažky z léčivých rostlin a proto má extra silný účinek - arnika horská, slunečnice roční, jírovec (koňský kaštan), rozmarýn, kafr, eukalyptus, kapsaicin (výtažek z papriky).

Složení: Aqua, Paraffinum liquidum, Stearic acid, Paraffin, Helianthus annus oil, Ausculus hippocastanum (vadgesztenye), Arnika extract (ánikakivonat), Rosmarinus officinalis extract (rozmaring olaj), Cetaryl alkohol, Camphor, Triethanolamine, Carthamus tinctorius extract (eukaloiptusz olaj), Allantoin, Sodium borate, Phenoxyethanol, Capsicum frutescens (paprika kivonat), Alkyl parabenes, (INCI).

 

Doporučené položky