Úvodní stránka > Yamuna Natural - kosmetika / Masážní a tělové oleje / 250 ml balení / >

Yamuna Natural - kosmetika / Masážní a tělové oleje / 250 ml balení /

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit:
Zobrazeno 8 položek na 1 stránce.

ObrázekPopis
Yamuna - Hroznový bylinný olej 250 ml - tělový a masážní olejYamuna - Hroznový bylinný olej 250 ml - tělový a masážní olej
Produkty z hroznů patří mezi nejžádanější a nejoblíbenější produkty v odvětví zdraví a krásy. Hroznový olej doporučujeme pro relaxační a osvěžující masáž, v aromaterapii má uklidňující účinky.

Kód: 1810
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 207,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml -  pomeranč – skořice (detoxikace)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - pomeranč – skořice (detoxikace)
Pomerančovo-skořicový olej obnovuje přirozenou rovnováhu pleti, účinně podporuje odstraňování toxických látek z pokožky a napomáhá k prokrvení kůže. Je výborným doplňkem k čistící terapii a svou vůní vytváří příjemnou a uvolňující atmosféru pro vaše smysly.

Kód: 1803
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 195,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml -  yogi olej (orientální vůně)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - yogi olej (orientální vůně)
Směs různých mystických olejů východní Asie s neodolatelnou vůní pro dokonalou pohodu i po masáži. Obsahuje olej z keře pačuli, pomerančovníku, levandule, citrónové trávy a elemi, které pokožku příjemně provoní.

Kód: 1804
Balení: 250 ml
Dostupnost: skladem
Cena: 195,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - aloe vera (protizánětlivý)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - aloe vera (protizánětlivý) Novinka
Aloe vera má pro pokožku přirozeně hojivé a silně regenerační účinky. Do pokožky se vstřebává mnohem rychleji než voda a je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Obsahuje více než 200 účinných látek, je silně dezinfekční a pro pokožku přirozeně vyživující.

Kód: 1808
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 195,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - chilli olej (pálivý, vhodný pro celulitidu)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - chilli olej (pálivý, vhodný pro celulitidu)
Silně hřejivý až pálivý olej obsahující paprikový extrakt s příjemným aroma růže, podporuje rozpouštění a odstranění tuků usazených v pojivové tkáni a je tak účinnou pomůckou k dosažení hubnoucího efektu. Dále jeho využití ocení sportovci k prohřátí svalů, zimomřivci k prokrvení studených nohou.

Kód: 1807
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 195,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - levandulový (relaxační)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - levandulový (relaxační)
S vůní levandule je spojován především francouzský venkov a oblast Provance. Není divu, že právě vůně levandule téměř magicky uvolňuje psychické a nervové napětí. Levandulový olej uvolňuje svalové...

Kód: 1805
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 195,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - máta peprná a rozmarýn (pohybový aparát)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - máta peprná a rozmarýn (pohybový aparát)
Účinně uvolňuje ztuhlé svaly, zklidňuje svalovou horečku a bolest svalů. Rozmarýnový olej přirozeně stimuluje krevní oběh, zmírňuje revmatické bolesti a otoky a uvolňuje svalové křeče...

Kód: 1802
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 195,-
Koupit
Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - meduňka s měsíčkem lékařským (uklidňující a čistící)Yamuna - Masážní a tělový olej 250ml - meduňka s měsíčkem lékařským (uklidňující a čistící)
Olej z meduňky a měsíčku lékařského má příjemně osvěžující a uklidňující účinky. Meduňce se připisují omlazující a zklidňující účinky, je vhodná při nevolnosti, bolestech hlavy a nespavosti. Má osvěžující a stimulující účinky, dodává tělu potřebnou energii. Měsíček lékařský působí silně antisepticky (protizánětlivě).

Kód: 1806
Balení: 250 ml
Dostupnost: 14 dnů
Cena: 195,-
Koupit
Zobrazeno 8 položek na 1 stránce.